Kaasaegne lähenemine hindamisele loodusainetes- loodusvaldkonna tasemetööd

Tartu Ülikooli Loodus- ja täppisteaduste valdkonna loodusteadusliku hariduse keskus kutsub  Teid

 

osalema  koolitustel „Kaasaegne lähenemine hindamisele loodusainetes- loodusvaldkonna tasemetööd“ algusega 1.-2. novembril 2019 ning „Karjääriteadlikkuse kujundamisele suunatud õpistsenaariumite koostamine ja kasutamine loodusteaduste tundides.“ 15.-16. novembril 2019.

Oodatud on loodusainete  õpetajad põhikoolist, kutsekoolist ja gümnaasiumist. Esimene koolitus  aitab  kujundada  oskust  koostada kaasaegseid mitmeosalisi  kontekstipõhiseid ülesandeid, mis on (kasutatavad nii  ühe loodusaine tundides või mitme erineva loodusaine tundides) ning mida läbib kindel teema või lugu just elust enesest. Tähelepanu pööratakse  vastavatele  hindamispõhimõtetele, mis kehtivad ka riiklike e-tasemetööde hindamisel.

Teise koolituse põhirõhk on õpilaste karjääriteadlikkuse tõstmisele  suunatud õpistsenaariumite koostamisel. Koolitusel antakse ülevaade õpilaste loodusteadustega seotud karjääriteadlikkusest ning selle kujundamise võimalusi   tuginedes loodusteadusliku keskuse töörühma liikmete uute uurimuste tulemustele.  Samuti tutvustatakse kontekstipõhise õppe olemust.

Õppetöö kulud katab EU sotsiaalfond ja koolitus on tegevõpetajatele tasuta.  Täiskoolituspäev sisaldab kohvipausi ja kerge lõuna.  Registreerimine HITSA täienduskoolituste lehel https://koolitus.edu.ee/calendar

OOTAME TEID OSALEMA MEIE KOOLITUSTEL!

Rohkem infot

klaara.kask@ut.ee

 


Posted

in

by

Tags: