Rahatarkus

Kirjutan teile väikese ülevaatliku infokirja rahatarkuse teemade osas.

  1. märts toimus rahatarkuse jätkukoolitus, mõned teie seast osalesid ka seal J. Neile, kes ei osalenud, saadan väikese kokkuvõtte kuidas nüüd edasi failina, mille lõpus osalejatele jagasime ning põhiesinejate, Kristi Saare ja Kristjan Liivamäe, slaidid.

Lisaks uue rahatarkuse video lingi, mille sisu osa Marko ja Tõnis-Denissiga kokku panime ja Pangaliidu rahatarkuse koolitundide raames välja andsime.

Youtubis, video pealkiri: Rahatarkuse video – unistades õnnelikuks

https://www.youtube.com/watch?v=CneIHDWLjts

Jätkukoolituse põhimõte oli sama, mis esimesel koolitusel –

  1. võtan vastutuse
  2. vaatan oma uskumused üle
  3. loon tugev rahaasjade seljataguse (selle kohta vaata Kristi Saare slaide, hea klaar ülevaade)
  4. investeerin (millal, millise varaklassiga turule siseneda, vaata Kristjan Liivamäe slaide)

Kristjan Liivamägi oli väga tore ning kutsus kõiki rahatarkuse teemast huvitatud õpetajaid enda TTÜ loengutesse kuulajana tasuta osalema. Kui huvi, siis kirjutage talle, kontakt olemas TTÜ lehel: https://www.ttu.ee/kristjan-liivamagi/

Lisaks rääkisime koolitusel uuest õpilastele suunatud ekskursioonide korraldamise konkursist, vaadake seda kodulehte ja siit kaudu saab ka õpilastega osaleda kuni 30.04.2017 kõikides vanuseklassides:

https://kukkur.swedbank.ee/meiereis/

Meiereis väljakutse sai alguse sellest samast finantskirjaoskuse edendamise programmist, mille alusel eelmisel aastal koostöös Investeerimisklubiga rahatarkuse koolitusi õpetajatele tegime. Swedbank viib väljakutset ellu ja aitab finantskirjaoskust edendada. JeeJ

Ikka ilusate soovidega

Anu


Posted

in

by

Tags: